The Bartons' Sunny Gardens

Pravidla používání

  1. Majitel webu, ani tvůrci těchto stránek, neodpovídají za jakékoliv následky způsobené používáním těchto stránek. Tento web používáte na své vlastní riziko. Majitel webu ani jeho tvůrci za žádných okolností nejsou odpovědni za jakékoliv následné, přímé, nepřímé, náhodné, trestní či jiné zvláštní škody související s použitím, neschopností použít či chybami nebo opomenutími na tomto webu.
  2. Tento web je určen pouze pro Vaše osobní použití. Není povoleno distribuovat, upravovat, prodávat, vyměňovat ani přenášet žádné informace včetně textu, obrázků a vzhledu stránek. Na texty, fotografie a ostatní materiály uvedené na těchto stránkách se vztahuje autorský zákon. Jejich další šíření, kopírování a používání je bez výslovného souhlasu zakázáno.
  3. Souhlasíte, že nepřerušíte, ani se nijak nepokusíte, přerušit či upravit provoz tohoto webu.
  4. Tento web obsahuje odkazy na jiné internetové stránky v síti Internet. Majitel webové prezentace ani její tvůrci nejsou odpovědni za obsah těchto webů. Tyto internetové stránky jsou samostatné, majitel ani tvůrci tohoto webu nenesou žádnou odpovědnost způsobenou používáním těchto stránek.
  5. Majitel webu i jeho tvůrci mohou kdykoliv bez předchozího upozornění přidat, zrušit, odstranit či změnit jakouliv část tohoto webu a to buď dočasně nebo trvale.
  6. Majitel webu i jeho tvůrci mohou kdykoliv a bez předchozího upozornění měnit tyto Pravidla používání. Pravidla používání vstupují v platnost okamžikem jejich zveřejnění.

TOPlist © Pavel Bartoň 2005-2021.
Při procházení těchto stránek dáváte najevo, že souhlasíte s pravidly používání.

Rostliny a semena masožravek, kaktusů a sukulentů můžete nakoupit v našem internetovém obchodě: www.exoticplants.cz